UBEZPIECZENIE
KOMUNIKACYJNE

W ofercie posiadamy szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, które pozwolą Państwu poczuć się bezpiecznie na drodze. Poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC proponujemy państwu duży wybór ubezpieczeń obejmujący Autocasco (AC), Assistance oraz NNW kierowcy i pasażerów. Zakres ubezpieczenia zostanie indywidualnie dobrany do Państwa potrzeb w zależności od tego w jaki sposób korzystacie Państwo ze swojego pojazdu. Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia zarówno dla samochodów osobowych jak i ciężarowych, motocykli i quadów oraz pojazdów rolniczych i przemysłowych.

Rodzaje ubezpieczeń

arrow_right

OC – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jest to obowiązkowe ubezpieczenie dla wszystkich posiadaczy pojazdów w Polsce (osób fizycznych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, będących właścicielami lub posiadaczami pojazdu). Zapewnia pokrycie szkód, które zostaną wyrządzone innym uczestnikom ruchu drogowego.

arrow_right

AC – ubezpieczenie Autocasco chroni Państwa własność przed kradzieżą i zniszczeniem. Ten rodzaj polisy jest dobrowolny, dobrany indywidualnie w zależności od Państwa potrzeb.

arrow_right

Assistance – gwarancja całodobowej pomocy w przypadku awarii lub stłuczki pojazdów. Otrzymujecie Państwo nie tylko wsparcie techniczne, ponieważ istnieje też możliwość pomocy medycznej. Jest to polisa dobrowolna.

arrow_right

NNW kierowcy i pasażerów – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni zdrowie i życie osób przebywających w pojeździe w razie zdarzenia drogowego.

Ubezpieczyciele

Menu